Author: 0***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 多練習幾次即可 佩戴舒适: 不錯 髮型時尚度: 很棒
顏色: 棕色
Price: HK$66.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dusty Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 145 g |
| 長度 | 33 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2303237282068673 |
Author: 0***4
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 多練習幾次即可 佩戴舒适: 不錯 髮型時尚度: 很棒
顏色: 棕色
Author: k***4
Date:
Review: 送貨迅速,買多也不會錯,便宜cp值高,可以一買再買的購物網站
顏色: 藕粉色
Author: X***i
Date:
Review: 我很喜歡這個我覺得我買的很值得
顏色: 棕色
Author: 濃***ㄦ
Date:
Review: 超好看的假髮 不會很假 長度很剛好
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.